Ümraniye Hurdacı

Ümraniye Hurdacı

Ümraniye hurdacı firmaları arasında faaliyet gösteren firmamız, bölgedeki tüm şantiyelerden, sanayi sitelerinden, fabrikalardan, okullardan, alışveriş merkezlerinden ve esnaftan hurda alımı yapmaktadır. Demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, sarı pirinç hurdası, kurşun hurdası ve paslanmaz hurda gibi tüm hurdalarınızı tonajlı olarak nakit ödeme sağlayarak almaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak gören firmamız, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışıyla hareket etmektedir. Ümraniye hurdacı firmaları arasında öncü konumda olan firmamızla iletişime geçerek hurda satışı yapabilirsiniz.

Hurdacı Acil Servisi Hızlı Hizmet Nakit Ödeme

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Ümraniye Hurdacı

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Ümraniye hurdacı firmaları arasında hizmet veren firmamız, ilçede bulunan tüm esnaflardan, fabrikalardan, inşaat şantiyelerinden, sanayi sitelerinden, okullardan ve işletmelerden hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımlarında çevre dostu bir hizmet sunan firmamız, demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, paslanmaz çelik hurdası, sarı pirinç hurdası, kablo hurdası, kurşun hurdası gibi tüm hurda çeşitlerini nakit ödeme karşılığında satın almaktadır.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Siz de işletmenizde biriken hurda malzemeleri en yüksek fiyat garantisiyle satmak isterseniz, Ümraniye hurdacı firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek hurda malzemelerinizi titizlikle tartacak ve fiyat teklifinde bulunacaktır. Düzenli olarak hurdalarını satan müşterilerimize özel indirimler ve ekstra ödemeler yapmaktayız. Hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmetimizle siz de müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz.