Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe Hurdacı

Sancaktepe hurdacı sektöründe hizmet veren firmamız, ilçedeki tüm şantiyeler, fabrikalar, sanayi siteleri, alışveriş merkezleri, lokantalar, okullar ve tüm esnaflardan hurda alımı yapmaktadır. Demir hurdası, bakır hurdası, sarı pirinç hurdası, çinko hurdası, kablo hurdası, kurşun hurdası, alüminyum ve paslanmaz hurdası gibi her türlü hurda çeşidini tonajlı olarak nakit ödeme yaparak alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Hurdacı Acil Servisi Hızlı Hizmet Nakit Ödeme

Sancaktepe Hurdacı

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Hurda olarak, sağladığımız hizmetlerin tümüyle ilgili olarak referanslarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Referanslarımız arasında uzun yıllardır iş birliği yaptığımız güvenilir firmalar yer almaktadır.

Geri dönüşüm sektöründe sunduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla öne çıkıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilir, hurda alımı konusunda güvenilir bir partner arayışınıza son verebilirsiniz.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Merhaba, Sancaktepe hurdacı sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren firmalar bulunmaktadır. Bu firmalar ilçede bulunan şantiyelerden, fabrikalardan, sanayi sitelerinden, alışveriş merkezlerinden, lokantalardan, okullardan ve tüm esnaftan hurda alımı yaparak geri dönüşüm sektörüne hizmet sağlamaktadır.

Sancaktepe’de bulunan birçok hurdacı firma, demir hurdası, bakır hurdası, sarı pirinç hurdası, çinko hurdası, kablo hurdası, kurşun hurdası, alüminyum ve paslanmaz hurdası gibi birçok hurda çeşidini tonajlı olarak nakit ödeme karşılığında alıp geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Hurda gibi firmalar, ilçede uzun yıllardır çalıştığı referans firmalarıyla birlikte, kaliteli hizmet sunmakta ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Siz de Sancaktepe’de hurdacı hizmeti almak isterseniz, bu gibi firmalarla iletişime geçebilirsiniz.