Maltepe Hurdacı

Maltepe hurdacı firmaları arasında yer alan şirketimiz, ilçede faaliyet gösteren her türlü işletmeden, fabrikadan, inşaat alanından, atölyeden ve evlerden çıkan hurdaları toplamakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. Firmamız hurda alım işlemlerini tonajlı olarak gerçekleştirerek nakit ödeme yapmaktadır. Alüminyum hurdası, bakır hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası, demir hurdası, çelik hurdası, sarı pirinç hurdası, kurşun hurdası ve paslanmaz hurda gibi tüm hurdaları alıyoruz.

Hurdacı Acil Servisi Hızlı Hizmet Nakit Ödeme

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Firmamızda profesyonel ve deneyimli kadromuz ile hurda alımı işlemleri en kısa sürede tamamlanmaktadır. Ayrıca, özellikle inşaat alanlarından çıkan yüksek miktardaki demir hurdası ve diğer hurdalar için özel fiyatlandırma ve kamyon temini gibi hizmetler de sunmaktayız. Siz de Maltepe hurdacı hizmetleri konusunda profesyonel ve güvenilir bir firma arıyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Maltepe hurdacı olarak, ilçemizde hurda alımı hizmeti vermekteyiz. Firmamız Maltepe’de yer alan sanayi siteleri, inşaat firmaları, fabrikalar, lokantalar, okullar ve esnaf gibi birçok farklı alandan hurda alımı yapmaktadır. Ağırlıklı olarak demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, pirinç hurdası, çinko hurdası, kablo hurdası, paslanmaz çelik hurdası, kurşun hurdası gibi farklı hurda çeşitlerini nakit ödeme karşılığında tonajlı olarak satın almaktayız.

Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konudur. Bu nedenle, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda esnek bir hizmet sunmaktayız. Ayrıca, hurda alımında uygun fiyatlar sunarak müşterilerimizin geri dönüşüm sürecine katkıda bulunmalarını sağlıyoruz.

Maltepe hurdacı firması olarak, işimizi büyük bir titizlikle yaparak, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Hurda satmak isteyenlerin bize mesaj veya telefon ile ulaşmaları halinde, en kısa sürede yerinde keşif yaparak, fiyat teklifimizi sunuyoruz.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24