Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Hurdacı Hurda alımı, kullanılmış, atık, hurda haline gelmiş metal, plastik, kağıt gibi malzemelerin geri dönüşüm amaçlı olarak satın alınması işlemidir. Hurda alımı işlemleri genellikle hurdacılar tarafından yapılır. Hurdacılar, hurda malzemeleri satın alır, toplar ve geri dönüşüm için uygun şekilde işlerler. Hurda alımı, hem çevre dostu bir faaliyet olması hem de ekonomik açıdan avantajlı olması nedeniyle birçok sektörde önemli bir yere sahiptir. Hurda alımı ile geri dönüşüm sağlanarak doğal kaynakların tüketimi azaltılırken, ekonomiye de katkı sağlanır.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Bakırköy Hurdacı

Hurdacı Acil Servisi Hızlı Hizmet Nakit Ödeme


Bakırköy Hurdacı Bakırköy’de bir hurdacı olarak hizmet verdiğimiz bölgenin tarihi geçmişi ile ilgilenip araştırdığımızda ilk adının “Makriköy” olduğunu öğrendik. Bakırköy semti, İstanbul’un Avrupa yakasında yer almaktadır. Çatalca Yarımadası’nda bulunur ve Marmara Denizi’nin kuzeydoğu kesiminde yer alır. Bakırköy ilçesinin ilk kuruluş tarihi 1926 yılına dayanmaktadır. 1992 yılından itibaren bugünkü Bakırköy adını alarak büyük bir ilçe haline gelmiştir. Bölgenin batısında Küçükçekmece yakınlarında, kuzeyinde Bahçelievler ve Güngören yakınlarında, doğusunda Zeytinburnu yakınlarında ve güneyinde Marmara Denizi ile çevrilidir. Ayrıca daha fazla bilgi (bkz.) Bakırköy hurdacımız işlemlerine geçmeden önce siz değerli müşterilerimize önemli bir bilgi daha vermek isteriz. Bakırköy, İstanbul’un en eski semtlerinden biridir.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Tarihi kayıtlar, Roma İmparatorluğu’na kadar uzanan bir geçmişe sahip olduğundan da bahsetmektedir. Bu şirin bölge, Osmanlı döneminde bu ismi Makriköy (Uzak Köy) olarak kullanmıştır. Google’da arama yaparak daha fazla kaynak bulabilirsiniz.Bakırköy hurda metal satıcıları olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışmadır. Bakırköy bölgesinde yıllardır birkaç tüccarla çalışıyoruz. Güvenilir bir hurda firması ile işinize devam etmek istiyorsanız mutlaka hurdacı Scrap ile çalışmalısınız. Müsaitseniz şirketimizin ne kadar kurumsal olduğunu görmeniz için sizi iş yerimizde misafir etmek isteriz. Bakırköy’deki en yakın hurdacı olarak komşularınızız Bakırköy’e en yakın çöp sahası olarak, bölgedeki her mahalleye 2 saat katı atık ve boya atık hizmeti veriyoruz. Scrapcısan Hurda olarak kalitemizden asla ödün vermemiş, vizyonumuz her zaman müşteri memnuniyeti ve dürüstlük olmuştur.

0532 250 76 60 Hurdacı 7/24

Araştırma ve güvenilirlik firmamızın tercih edilmesindeki en büyük sebeplerden biridir. Çipinizi almaya geldiğimizde araçlarımızla kapınıza kadar alıp adresinize çipi önceden getiriyoruz.Bakırköy’de en yakın hurdacı olarak tercihlerimizde bir diğer önemli etken de Londra Metal Borsası tarafından belirlenen hurda metal fiyatlarını düzenli olarak takip ediyor olmamızdır. Müşterilerimize her zaman geçerli ve taze hurda fiyatları sunuyoruz. İstanbul’un Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ilk beş satış firması arasında yer almamız müşterilerimizin bizimle çalışma isteği uyandırmaktadır.